आजको पत्रपत्रिकामा पर्या पर्यटन राजनीति

‘बिरामी प्रधानमन्त्रीले देश चलायो भन्छन्, मबाट योभन्दा बढी के अपेक्षा गर्ने ?

Prime Minister KP Sharma Oli taking part in a video conference of SAARC leaders to contain the spread of the coronavirus, in Kathmandu, on Sunday. The conference was conducted at the initiative of the Indian PM. Photo: RSS

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले शनिबार साँझ बालुवाटारमा सरकारी सञ्चार माध्यमका प्रतिनिधिहरूलाई लामो अन्तर्वार्ता दिए । सो अन्तर्वार्तामा उनले कोरोना महामारीविरुद्ध सरकारले गरिरहेका कामको फेहरिस्थ प्रस्तुत गरे । आलोचकहरूप्रति आक्रोश पनि व्यक्त गरे। सरकारमाथि उठेका प्रश्नहरुको आफ्नै शैलीले जवाफ दिने प्रयास गरे ।

प्रधानमन्त्रीले भने, ‘बिरामी प्रधानमन्त्रीले देश चलायो भन्छन् । मबाट योभन्दा बढी के अपेक्षा गर्ने ? मेरो काम गर्ने बानी छ, गरिरहन्छु । म अहिले पनि दैनिक १८ घण्टा काम गर्छु ।’

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Featured